KONST / Litografier / Litografi 8091095
nr 809 1095
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Litografi, Lasse Åberg (f. 1940), signerad, motivets mått: 40x60
Kondition: löst blad
måndag 25 februari 2013
kl 18:13:01
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg